Zespół Szkół Handlowych im. Bolesława Prusa

Nauczanie Zdalne

Szanowni Rodzice, 

Przypominamy, że oprócz dziennika elektronicznego możecie Państwo kontaktować się z nauczycielami

za pośrednictwem poczty e-mail.

Poniżej zamieszczone zostały adresy  nauczycieli.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Wam drodzy uczniowie przypominamy o tym aby na bieżąco logować się do dziennika elektronicznego

i pozostawać w kontakcie z nauczycielami zgodnie z ustalonym planem.

Pozdrawiamy serdecznie.

 

NAUCZYCIEL/PRACOWNIK

przedmiot

Podstawowe narzędzie komunikacji

adres email

 

 

 

 

Barbara Kowalska, Lidia Tomczyk

SEKRETARIAT

TEL. 32 2569934 ; tel. kom. +48 501648174

sekretariat@zshkatowice.pl

Iwona Müller

dyrektor, przedmioty zawodowe

DZIENNIK ELEKTONICZNY VULCAN

iwona.muller@zshkatowice.pl

Aleksandra Kowolik

kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe, wychowawca kl.4T

aleksandra.kowolik@zshkatowice.pl

Joanna Czechowicz-Kwaśniewicz

wicedyrektor, język polski

joanna.czechowicz-kwasniewicz@zshkatowice.pl

Agnieszka Pawlik

matematyka

agnieszka.pawlik@zshkatowice.pl

Angelina Toczek

matematyka, wychowawca

kl.2 BS

angelina.toczek@zshkatowice.pl

Anna Babral-Koczur

język nieiecki

anna.babral-koczur@zshkatowice.pl

Danuta Kardas

religia, rewalidacja

danuta.kardas@zshkatowice.pl

Ewa Łazowska

przedmioty zawodowe, PP

ewa.lazowska@zshkatowice.pl

Izabela Zaucha

geografia, EDB

izabela.zaucha@zshkatowice.pl

Jerzy Banasik

pedagog

jerzy.banasik@zshkatowice.pl

Beata Marcinek

WOK

beata.marcinek@zshkatowice.pl

Justyna Izydorczyk

WF, wychowawca kl. 1BS

justyna.izydorczyk@zshkatowice.pl

Kamila Balwierz

historia, WOS, wychowawca kl. 1T

kamila.balwierz@zshkatowice.pl

Magdalena Lewandowska

przedmioty zawodowe, wychow. Kl. 3BS

magdalena.lewandowska@zshkatowice.pl

Magdalena Madej

j. angielski, wychowawca kl. 2T

magdalena.madej@zshkatowice.pl

Maria Kudela

przedmioty zawodowe

maria.kudela@zshkatowice.pl

Monika Moskwa

nauczyciel bbibliotekarz

monika.moskwa@zshkatowice.pl

Katarzyna Dudek

biologia

katarzyna.dudek@zshkatowice.pl

Joanna Dudek

chemia

joanna.dudek@zshkatowice.pl

Bożena Kotecka

fizyka

bozena.kotecka@zshkatowice.pl

 

 

Drodzy uczniowie

Przypominamy, że obecna sytuacja nie jest przerwą wakacyjną, wolną od zajęć i nauki.

Pozostajemy z Wami w kontakcie. 

Prosimy abyście na bieżąco sprawdzali dziennik elektroniczny i elektroniczne skrzynki pocztowe, na które nauczyciele podsyłają materiały.

Bądźcie systematyczni i trzymajcie się wyznaczonych przez nauczycieli terminów.

Pamiętajcie, że w razie jakichkolwiek trudności możecie, a nawet powinniście kontaktować się

z nauczycielami i wychowawcami.

Dzięki dostępnej technologii informacyjnej możemy pomagać Wam na bieżąco. 

Nie zapominajcie o tym, nie jesteście zdani sami na siebie.

Równocześnie przypominamy abyście pozostawali odpowiedzialni za siebie i innych i przyłączyli 

się do akcji #zostanwdomu.

Zachęcamy do udziału w konkursach , o których możecie dowiedzieć się z zakładki AKTUALNOŚĆI.

Na bieżąco śledźcie informacje na stronie internetowej (AKTUALNOŚCI) oraz profil na facebooku.

Do usłyszenia!