Zespół Szkół Handlowych im. Bolesława Prusa

Ogłoszenia

Poniżej znajdziecie Państwo informacje odnośnie działalności poradni psychologiczno- pedagogicznych oraz poradni logopedycznej. 

W tym miejscu możecie również pobrać Państwo ważne w danym momencie dokumenty.

Informacje znajdują się w załącznikach do pobrania.

 

W poniższej tabeli zamieszczamy adresy poczty elektronicznej do poszczególnych nauczycieli.

NAUCZYCIEL/PRACOWNIK

przedmiot

Podstawowe narzędzie komunikacji

adres email

 

 

 

 

Barbara Kowalska, Lidia Tomczyk

SEKRETARIAT

TEL. 32 2569934 ; tel. kom. +48 501648174

sekretariat@zshkatowice.pl

Iwona Müller

dyrektor, przedmioty zawodowe

DZIENNIK ELEKTONICZNY VULCAN

iwona.muller@zshkatowice.pl

Aleksandra Kowolik

kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe

aleksandra.kowolik@zshkatowice.pl

Joanna Czechowicz-Kwaśniewicz

wicedyrektor, język polski

joanna.czechowicz-kwasniewicz@zshkatowice.pl

----------------

----------

---------------------

Angelina Toczek

matematyka, wychowawca kl. 3BS

angelina.toczek@zshkatowice.pl

Anna Babral-Koczur

język nieiecki

anna.babral-koczur@zshkatowice.pl

Danuta Kardas

religia, rewalidacja

danuta.kardas@zshkatowice.pl

Ewa Łazowska

przedmioty zawodowe, PP, 

wychowawca klasa

IV T.

ewa.lazowska@zshkatowice.pl

Izabela Zaucha

geografia, EDB

izabela.zaucha@zshkatowice.pl

-------------

--------

-----------------

-----------------

-----------

-----------------

Justyna Izydorczyk

WF, wychowawca kl. 2BS

justyna.izydorczyk@zshkatowice.pl

Kamila Sołtysik

historia, WOS, wychowawca kl. 2T

kamila.balwierz@zshkatowice.pl

Magdalena Lewandowska

przedmioty zawodowe, wychow. Kl. 1BS

magdalena.lewandowska@zshkatowice.pl

Magdalena Madej

j. angielski, wychowawca kl. 3T

magdalena.madej@zshkatowice.pl

Maria Kudela

przedmioty zawodowe

maria.kudela@zshkatowice.pl

-------------------

---------------

-------------------------

-------------------

------------

---------------------

----------------------

------------------

-----------------------

---------------------

-----------------

---------------------